Biolatte logo

piimhappebakterid

Igapäeva stress, ravimikuurid, ebatervislikud eluviisid jne nõrgestavad meie vastupanuvõimet haigustele. Piimhappebakterid aitavad tasakaalustada soolestiku mikrofloorat ja toetavad immuunsüsteemi.

Vaata tooteid
Biolatte logo

Sc. Boulardii

Hea mikropärm, mis säilitab ja aitab taastada soolestiku mikrofloorat ja limaskesta. Limaskesta kahjustumine võimaldab patogeenidel juurdepääsu vereringesse, millele võivad järgneda infektsioonid ja haigused.

Vaata tooteid
Biolatte logo

ensüümid

Ensüümidel on osa kõigis ainevahetusprotsessides ning nad mõjutavad kõiki organismi tähtsaid reaktsioone, nt seedimist, hingamist, haavade ja kudede paranemist, südamelööke ning kasvamist.

Vaata tooteid
Biolatte logo

muud tooted

Biolatte Rabanon Biolatte Havitall UUS! Biolatte Subtilis

Vaata tooteid
Anicol logo

lemmikloomadele

Anicol OY on spetsialiseerunud loomadele mõeldud toodetele. Piimhappebakterid koos ensüümidega ja Sc. boulardii aitavad tõsta looma loomulikku immuunsust ning hoolitseda tema seedesüsteemi eest.

Vaata tooteid
Rhino Horn logo

ninaloputuskann

Puhastab lihtsalt, kuid põhjalikult nina erinevatest ärritajatest (tolm, õietolm, bakterid, viirused), seega on see suurepärane abiline nohu, kinnise nina, allergia, norskamise või rasedusest tingitud ninaturse korral.

Vaata tooteid