Härm OÜ - Biolatte, Anicol ja Rhino Horn´i maaletooja.

Vikerkaar minu kõhus

"Vikerkaar minu kõhus“ on vahva kogupere mäng, mis innustab nii suuri kui ka väikeseid toituma värviliselt ja mitmekülgselt. Seda mängides õpib laps mitmekülgselt ja tasakaalustatult toituma ning, mis kõige tähtsam, saab vajalikke teadmisi toitumisest kogu eluks.

17,00 €

Vaata ostukorvi
Üle 50€ ostu puhul on TASUTA TRANSPORT Itella SmartPost pakiautomaati!
Lisainfo

Mängus on jagatud laste soovituslik päevamenüü kaartidele laiali, seega köögiviljad-, puuviljad ja marjad on värvide järgi (kollane, punane, roheline, purpurne ja valge) ning lisakaartidel on valkude kaardid (taimsed, loomsed eraldi), täisteravilja kaart, joogi sh mahla kaart ja õli kaart. Mängus on võimalik saada iga päev ühe punkti ning koguda boonuspunkte. Punkti saab laps siis kui on kokku kogunud 3 erinevat värvi köögivilja-puuvilja-marjakaarti, ühe valgu kaardi, ühe teravilja kaardi, joogi ja õli kaardid.

Iga pere otsustab, kuidas last punktide eest premeerida. Lisaks saab mängus boonuspunkte — näiteks mõne uue köögivilja proovimise, poes toiduainete valimise, toiduvalmistamise või lauakatmise eest. Mäng annab lapsevanemale kõik vajalikud juhiseid ja toetavad näpunäited. Lisaks sellele on mängus ka kõikide köögiviljade, marjade ja puuviljade koondtabel millele saavad lapsed kõik oma elus proovitud maitsed kirja panna ning soovi korral ka seal teiste pereliikmetega võistelda.

Toodetud taaskasutatud paberile looduslike trükivärvidega.

HOIATUS! Ei sobi väikeste osade tõttu lastele alla 36 kuu. Lämbumisoht!

  • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2021
  • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.