Biolatte Subtilis toidulisand 60 kapslit

Biolatte Subtilis sisaldab patenditud Bacillus subtilist, soolestiku mikroobi tüve (ei ole piimhappebakter), mis toodab looduslikku antibiootikumi – subtiliini. Lisaks toetab tsink rasvhappe ainevahetust, pH tasakaalu ning immuunsüsteemi tavapäraseid toiminguid.

Kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivaba.

29,10 €

Vaata ostukorvi
Üle 60€ ostu puhul on TASUTA TRANSPORT Itella SmartPost pakiautomaati!
Koostis

Koostisosad: mahuaine: maltodekstriin (kartulist), mikrokristalne tselluloos, želatiin (kapsel), Bacillus subtilis, tsinkpikolinaat, paakumisvastane aine: ränidioksiid, magneesiumstearaat.

Koostisosade kogused päevases annuses (1-2 kps) parim enne tähtaja saabudes: Bacillus subtilis 2.5E9 cfu (või 5E9 cfu), tsink 3.45 mg (38% päevasest kogusest), (või 6.9 mg 76% päevasest kogusest).

Manustamine

Preventatiivne doos 1-2 kapslit päevas koos veega, söömise ajal.

Toode sobib ka rasedatele- ja imetavatele naistele. 

Alla 1a lastele soovitame toodet manustada segades kapslis oleva pulbri vähese vedeliku või toiduga. Kapslis oleval pulbril on mõrkjas maitse.

Soovitatud annust mitte ületada. Toidulisandeid ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hästi oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.

Säilitamine

Säilitada kuivas ja pimedas kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: Biolatte OY, PL 21, FI-20321 Turu.

Seotud artiklid

    Item 1 of 0
    • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2024
    • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.