Härm OÜ - Biolatte, Anicol ja Rhino Horn´i maaletooja.

Biolatte Travel 30 kapslit

Toode reisijatele, mis ühendab endas piimhappebaktereid, tsinki ja limaskesti kaitsvat Saccharomyces cerevisiae sp. boulardiid. Toode on mugavas väikeses pakendis, et seda oleks mugav ka reisi ajal kasutada. Tarvitamist võib alustada juba nädal enne reisi. Tootes olev tsink toetab rasvhappe ainevahetust ja immuunsüsteemi normaalset tööd. Sc. boulardii sobib ka neile, kes kannatavad pärmiallergia käes, kuna tegemist ei ole tavalise (toidu)pärmiga. Ei põhjusta patogeense pärmseene kasvu. Kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivaba.

21,60 €

Vaata ostukorvi
Üle 50€ ostu puhul on TASUTA TRANSPORT Itella SmartPost pakiautomaati!
Koostis

Koostisosad päevases annuses: mahuaine: mikrokristalne tselluloos, želatiin (kapsel), paakumisvastane aine: ränidioksiid, magneesiumstearaat, piimhappebakterid 1,6E9 cfu: E. faecium, L. acidophilus, S. thermophilus, Bifidobacterium Bb-12; Sc. boulardii 1E9 cfu; tsink 9,6 mg (96% päevasest kogusest).

Manustamine

1 kapsel päevas veega või vastavalt apteekri või arsti soovitusele.

Soovitame toodet hakata tarbima nädal enne reisi algust ja jätkata kogu reisi ajal.

Soovitatud päevast annust mitte ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist.

Säilitamine

Säilitada kuivas ja pimedas kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

  • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2021
  • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.