Härm OÜ - Biolatte, Anicol ja Rhino Horn´i maaletooja.

Biolatte Havitall ja Ladyzym 60 komplekt

Naise tervise komplekt

PS! Komplektide ostu korral ei ole võimalik kasutada sooduskuponge.

53,75 €

51,06 €

Vaata ostukorvi
Üle 60€ ostu puhul on TASUTA TRANSPORT Itella SmartPost pakiautomaati!
Info

Havitall
 
Psülliumikiud suurendavad ja pehmendavad väljaheitemassi. Selle tulemusena aktiveerub soolestiku funktsioon. Kiud puhastavad soolestikku, sidudes end kahjulike ühenditega. Kiud suurendavad osmootset rõhku soolestikus ning piimhappebakterid arenevad kiiremini ja tõhusamalt. Toode sisaldab psülliumikesti, -tuuma ja -idusid. Suured (20 mesh’i) koostisosad aeglustavad soolestiku protsesse, mis muudab toote sobivaks ka lastele ja neile, kellel on laisk sool. Ehtne mustikapulber on looduslik C-vitamiini allikas. aitab soodustada mao ja soole tööd, osaleb hea kolesterooli taseme säilitamises, aitab tasakaalustada hormoone, pärmseene ravi toetuseks, aitab kaasa kaalulangetamisel. Havitalli kuuri ajal ei ole vaja lisaks piimhappebaktereid sisaldavaid tooteid juurde manustada. Kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivaba.
 
Ladyzym
 
Spetsiaalselt naistele suunatud ensüüme, sh koensüümi Q (10) sisaldav preparaat. Toode aitab lagundada toitaineid, eriti rasvu, valke ning soodustab seedimist ja tagab mao heaolu. Kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivaba.

Koostis

Havitall
 
Koostisosad päevases annuses: psülliumi kestad, mustikapulber, inimspetsiifilised piimhappebakterid 1,1E9 cfu: L. casei, L. fermentum, L. acidophilus, S. thermophilus, E. faecium.

 
Ladyzym
 
Koostisosade kogused päevases annuses parim enne tähtaja saabudes: α-amülaas 571 u*, laktaas 285,5 u*, proteaas 285,5 u*, α-galaktosidaas 171,3 u*, lipaas  14,3 u*, fütaas 11,42 u*, koensüüm (Q–10) 5 mg. u*=ensüümide aktiivsus. 

Manustamine

Havitall
 
Segada üks supilusikatäis Havitall pulbrit 2 dl veega. Tarbi kohe pärast segamist. Üks kord päevas u 6 g. Soovitatav on juua päeva jooksul lonkshaaval palju vett.
Ilma arsti või apteekri soovituseta mitte anda alla 6-aastastele lastele. 
Pulbrit ei tohi raputada otse suhu, kuna paisub vedelikuga kokkupuutel ning võib tekkida lämbumisoht. 
 
Ladyzym 

1 kapsel päevas veega või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Võtta söögikorra ajal või vahetult pärast söömist.
Ensüümitooteid ei tohi manustada koos teiste ravimite ega ka alkoholiga (vahe peab olema vähemalt 1 tund).

Toodete puhul soovitatud annust mitte ületada. Toidulisandid ei asenda mitmekülgset toitumist.

Säilitamine

Säilitada kuivas ja pimedas ning lastele kättesaamatus kohas.

Seotud artiklid

  Item 1 of 0

  Vaata ka

   Item 1 of 0
   • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2023
   • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.