Härm OÜ - Biolatte, Anicol ja Rhino Horn´i maaletooja.

Rhino Horn™ ninaloputuskann sinine

Nina loputamine soolveega. Lihtne ja efektiivne meetod, et hingamine ja hingamisteed oleksid vabad, põskkoopad terved, kogunenud lima ning õie- ja olmetolm oleks lihtsal viisil eemaldatud. Rhino Horn™ leevendab kinnisest ninast tingitud ebameeldivat tunnet (nt nohu korral). Samuti saab Rhino Hornist™ tõenäoliselt hea sõber inimesele, kes kannatab astma või hingamisteede allergiate käes (õietolm, olmetolm). Kasutamine Üks Rhino Horni™ mõõtelusikatäis soola. Soolane vesi on looduslikuks lahuseks limaskestadele. Puuduvad kemikaalid, puuduvad kahjulikud kõrvalmõjud. Soe vesi. Täida Rhino Horn™ sooja (soolase) veega. See muudab ninaloputuse meeldivaks ja värskendavaks. Nina puhastamine. Loputab ninaõõnsused, rahustab limaskesta, teravdab lõhnataju. Vesi voolab läbi ninasõõrmete loomulikult. Kuivatamine. Ninast eemaldatakse kogu vesi. Tulemus: avatud ninaõõnsused, õietolm ja mustus välja loputatud. See tunne on mõnus ja värske! Toodetud taaskasutatavast keskkonnasäästlikust kõvast plastist (PEHD) Ei sisalda kahjulikke kemikaale- läbinud REACH 168 testi Ei sisalda ftalaate, bisfenool A- d, ei erita toksilisi aineid.

{ "amount": 990, "currency": "USD", "precision": 2 }

Vaata ostukorvi
Üle 50€ ostu puhul on TASUTA TRANSPORT Itella SmartPost pakiautomaati!
Video

Seotud artiklid

Paar sõna imikute ja laste soolestiku mikrofloorast
Kui laps ei saa rinnapiima, viibib tema bakteritüvede areng ja aktuaalne on tema organismi piimhappebakteritega toetada.
LOE EDASI
Piimhappebakterite, ensüümide ja Sc. boulardii vajalikkusest loomadele
Nii inimestel kui ka loomadel on soolestikus piimhappebakterid, ilma piimhappebakteriteta ei saa soolestik normaalselt toimida.
LOE EDASI