Härm OÜ - Biolatte, Anicol ja Rhino Horn´i maaletooja.

Nõustamine

Nõustamine on just Sulle, kui Sul on mure enda, oma lähedase või lapse tervise pärast. Muret valmistab sage haigestumine, allergiad, toidutalumatused või on tekkinud seedeprobleemid (gaasid, puhitus, ebamugavustunne peale söömist või tühja kõhuga), põletikuline soolehaigus või muu mure. Samuti kui vajad personaalset enda või oma lähedase tervisest tingitud Biolatte toodete soovitamist. Registreerudes konsultatsioonile või nõustamisele saame pakkuda Sulle personaalset ning professionaalset abi.

Kuidas saada nõustamisele?
Kui oled endale sobiva nõustamise välja valinud, siis osta nõustamine ning broneeri endale calendly kalendrisse sobiv aeg. Helista boneeritud ajal mulle 55554596 ning ära muretse kui nõustamise aeg pikemaks osutub. Sa ei pea selle eest eraldi juurde maksma. Ühe nõustamise ajal tegelen ühe inimese nõustamisega. Peale nõustamist saad antud probleemi raames kokkuvõtte.

https://calendly.com/noustamine

Millal valida konsultatsioon.
Konsultatsioon sobib siis, kui soovid nõu seede- ning immuunsüsteemi puudutavates küsimustes. Konsultatsiooni käigus teeme üheskoos täieliku probleemianalüüsi, mille kohta koostan kokkuvõtte. Antud analüüs sobib ka siis, kui soovid saada personaalset enda või oma lähedase tervislikust seisundist sõltuvat Biolatte toodete soovitamist. Konsultatsioon ei sobi imetamisnõustamiseks. Tegu ei ole tervishoiuteenuse osutamisega, seega antud teenuse käigus ei panda diagnoose ega määrata ravimeid. Antud teenus ei sisalda koduvisiiti.
Millal valida kogemusnõustamine.
Kogemusnõustamine on sarnase kogemusega inimeste vahel toimuv teadmiste- ja kogemuste vahetus ja/või nõustamine, mille käigus pakutakse kogemuslikku emotsionaalset-sotsiaalset- ja/ või praktilist tuge (lisainfo- kogemuskoda.ee/info/).

Põhiteemad, mille raames ma kogemusnõustan:

 1. põletikulised soolehaigused,
 2. toitumishäired,
 3. korduvad raseduse katkemised
 4. viljatusravi
 5. enneaegse lapse sünd (teemat võib laiendada ka lapse raske haigus/surm) ja enneaegsusega seotud probleemid
 6. imetamisraskused ja sellega toimetulek (ei sisalda endas imetamisnõustamist),
 7. sünnitusjärgne depressioon
 8. läbipõlemine
 9. füüsiline ja vaimne vägivald paarisuhtes (teemat võib laiendada ka peresuhtele, lähedase raske haigus/surm).
 • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2022
 • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.