Härm OÜ - Biolatte, Anicol ja Rhino Horn´i maaletooja.

Nõustamine

Nõustamine on just Sulle, kui Sul on mure enda, oma lähedase või lapse tervise pärast. Muret valmistab sage haigestumine, allergiad, toidutalumatused või on tekkinud seedeprobleemid (gaasid, puhitus, ebamugavustunne peale söömist või tühja kõhuga), põletikuline soolehaigus või muu mure. Samuti kui vajad personaalset enda või oma lähedase tervisest tingitud Biolatte toodete soovitamist. Registreerudes konsultatsioonile või nõustamisele saame pakkuda Sulle personaalset ning professionaalset abi.

Kuidas saada nõustamisele?
Kui oled endale sobiva nõustamise välja valinud, siis osta nõustamine ning broneeri endale calendly kalendrisse sobiv aeg. Helista boneeritud ajal mulle 55554596 ning ära muretse kui nõustamise aeg pikemaks osutub. Sa ei pea selle eest eraldi juurde maksma. Ühe nõustamise ajal tegelen ühe inimese nõustamisega. Peale nõustamist saad antud probleemi raames kokkuvõtte.

https://calendly.com/noustamine

Millal valida konsultatsioon.
Konsultatsioon sobib siis, kui soovid nõu seede- ning immuunsüsteemi puudutavates küsimustes. Konsultatsiooni käigus teeme üheskoos täieliku probleemianalüüsi, mille kohta koostan kokkuvõtte. Antud analüüs sobib ka siis, kui soovid saada personaalset enda või oma lähedase tervislikust seisundist sõltuvat Biolatte toodete soovitamist. Konsultatsioon ei sobi imetamisnõustamiseks. Tegu ei ole tervishoiuteenuse osutamisega, seega antud teenuse käigus ei panda diagnoose ega määrata ravimeid. Antud teenus ei sisalda koduvisiiti.
Millal valida lihtsalt nõustamine ja millal lõpuni toetatud nõustamine.
Kui Sa soovid saada nõustamist enda tervise ning seede- ja immuunsüsteemi osas ja vajad jälgimist, võid valida 3×30 variandi. 3×30 nõustamised sisaldavad endas kolme 30minutilist telefoni teel nõustamist ning suhtlust e-kirja teel. Pakett kehtib maksimaalselt 1 kuu. Kui Sul või Su lähedasel on aga tõsisem probleem, siis sobib Sulle lõpuni toetatud nõustamise pakett. Antud pakett sisaldab pikaajalist nõustamist (2 kuu jooksul).

Nõustamine sobib Sulle, kui:

 1. mure immuunsüsteemiga seotud küsimustes,
 2. mure on seotud seedimisega nt sagedased kõhulahtisused/kõhukinnisus, gaasid, valud seedesüsteemis,
 3. põletikulised soolehaigused,
 4. toitumishäired,
 5. reflukshaigus või sellega kaasnevad kõrvalnähud nt liigne lima kehas (eriti söögitorus), sagedased köhatamised, häälekähedus, maosisu tuleb tihti üles, hääl on tihti kähe jne.

Tegu ei ole tervishoiuteenuse osutamisega, seega antud teenuse käigus ei panda diagnoose ega määrata ravimeid. Antud teenus ei sisalda koduvisiiti.

Millal pöörduda imetamisnõustaja poole ning millist nõustamist valida.
Imetamisnõustamine toimub telefoni teel ning sisaldab vähemalt kolme 30minutilist nõustamist (ühe kuu jooksul). Igal nõustamisel teen Sulle kokkuvõtte ning annan soovitused, mida jälgida ja järgida. Kui Sa vajad pikemaajalist nõustamist ja jälgimist, siis Sulle sobib paremini Imetamsnõustamine telefoni teel- lõpuni toetatud- antud pakett kehtib kaks kuud ning sisaldab endas pikemaajalist jälgimist ning nõu andmist.

Imetamisnõustaja poole soovitame pöörduda, kui:

 1. Sul on valulikud rinnad, lõhed nibudes, vms,
 2. Sa kahtlustad, et Su lapsel on gaasid või koolikud,
 3. vajad soovitusi refluksi, toidu tagasiheite või rinnastreigi korral,
 4. Sul on mure lapse kaalu ja kasvu pärast,
 5. vajad nõu lapse kõhulahtisuse/kõhukinnisuse korral,
 6. vajad soovitusi allergiate, toidutalumatuste ning naha probleemide korral,
 7. vajad nõu lapse immuunsüsteemi toetamise ja/või haiguse korral,
 8. soovid saada nõu rinnapiima pumpamise osas,
 9. soovid saada rohkem teadmisi lisatoiduga alustamise ning toitmise osas,
 10. vajad tuge ja informatsiooni tandemimetamise korral
 11. soovid saada nõu imetamise võõrutamiseks.

Tegu ei ole tervishoiuteenuse osutamisega, seega antud teenuse käigus ei panda diagnoose ega määrata ravimeid. Antud teenus ei sisalda koduvisiiti.

Millal valida kogemusnõustamine.
Kogemusnõustamine on sarnase kogemusega inimeste vahel toimuv teadmiste- ja kogemuste vahetus ja/või nõustamine, mille käigus pakutakse kogemuslikku emotsionaalset-sotsiaalset- ja/ või praktilist tuge (lisainfo- kogemuskoda.ee/info/).

Põhiteemad, mille raames ma kogemusnõustan:

 1. põletikulised soolehaigused,
 2. toitumishäired,
 3. korduvad raseduse katkemised
 4. viljatusravi
 5. enneaegse lapse sünd (teemat võib laiendada ka lapse raske haigus/surm) ja enneaegsusega seotud probleemid
 6. imetamisraskused ja sellega toimetulek (ei sisalda endas imetamisnõustamist),
 7. sünnitusjärgne depressioon
 8. läbipõlemine
 9. füüsiline ja vaimne vägivald paarisuhtes (teemat võib laiendada ka peresuhtele, lähedase raske haigus/surm).
Vaata
Vaata
Vaata
 • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2022
 • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.