Nõustamine

Informatsiooni toitumise ja erinevate dieetide kohta on liikvel nii palju, et see võib tekitada Sinus segadust. Mis on siis päriselt tervislik toitumine? Siin ei ole õiget ega valet vastust, sest mis sobib ühele ei pruugi sobida ning ka maitseda teisele. Siin tulevad Sulle appi Härmi toitumisnõustajad, kes lähtuvad toitumisnõustamisel personaalselt Sinust, et leiaksid selles virrvarris just Sinu eesmärke toetava tervisliku ja tasakaalustatud toitumisviisi.

Konsultatsioon
Vali konsultatsioon, kui Sulle valmistavad muret sagedased haigestumised, allergiad, toidutalumatused või on tekkinud seedeprobleemid (gaasid, puhitus, ebamugavustunne peale söömist või tühja kõhuga), põletikuline soolehaigus vms. Samuti, kui vajad personaalset nõu, kuidas enda ja oma lähedaste tervist Biolatte toodetega toetada.
Toitumisnõustamise paketid.
Toitumisnõustamise käigus vaatame üle Sinu praegused toitumisharjumused ja enesetunde ning anname soovitusi, mida vajadusel muuta, et jõuaksid enda eesmärkideni – olgu selleks siis tasakaalustatud toitumine, kaalulangus või -tõus, parem enesetunne ja energiatase või midagi muud. MINI- ja MIDI-paketid sisaldavad endas ka 60 minutilist telefonikõne ja 3- või 5-päevase näidismenüü.
E-koolitus: kuidas lugeda toidutalumatuse testi ja kuidas tervist toetavalt toituda
Siinkohal ei olegi oluline, kas oled teinud toidutalumatuse testi või mitte – sellel koolitusel räägime väga põhjalikult toitumisest, meie tervist mõjutavatest teguritest, toidutalumatustest ja -tundlikkusest ning sellest, kuidas toidutalumatuse testi järgselt valikuid teha. Saad siit suure teadmiste pagasi, mis aitab Sul märgata ja mõista oma keha tajusid paremini ja neist ning toitumissoovitustest lähtuvalt tervist toetavaid valikuid teha.
Vaata
Vaata
Vaata
Vaata
  • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2024
  • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.