Artiklid

Anicol tootesari

avaldatud 20. oktoober 2017

Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.

Anicol Oy on spetsialiseerunud loomadele mõeldud toodetele. Piimhappebakterid ja Sc. boulardii aitavad tõsta looma loomulikku immuunsust ning hoolitseda tema seedesüsteemi eest. Anicol OY teeb tihedat koostööd Biolatte Oy– ga, mida tuntakse teadusliku pädevuse poolest elusate mikroobe sisaldavete toodete valmistamisel.

Oma toodete valmistamisel kasutab Anicol Oy vaid kõrge kvaliteediga tooraineid. Tootja vastab GMP ja ISO 22000 standarditele ning tooteid on testitud teaduslaborites. Toodetes kasutatakse ainult ametlikult registreeritud ja testitud tüvesid, mis pärinevad tuntud mikroorganismi pankadest. Tulemuseks on toimivad ja kõrge mikroobisisaldusega tooted.

Anicoli eesmärgiks on valmistada turu kõrgeima kvaliteediga piimhappebakteri ja Sc. boulardii tooteid. Õigesti valmistatud probiootikumid ei vaja korralikuks toimimiseks täiendavaid täiteaineid, mistõttu on Anicoli tooted võimalikult puhtad, sisaldades liskas piimhappebakteritele, ensüümidele ja Sc. boulardiile vaid vajalikku mahuainet, et tagada toodetes stabiilsus.

Anicoli tooted on loodud 80– ndate alguses tehtud teadustööde põhjal, mil Yves Delatte kutsuti Soome Karusloomade Liidu ja VTT (Valtion Teknillinen Tutkimuskeskus) poolt uurima piimhappebakterite mõju karusloomadele. Uuringus osales kokku umbes 25 miljonit karuslooma. Aastate jooksul leidis Yves Delatte õiges kontsentratsioonis toimivad piimhappebakterid, mille tulemusena karusloomade tervis paranes tuntavalt. Need teadmised on hindamatu väärtusega ning tänu sellele pakub Anicol loomadele kõrge kvaliteediga toimivaid tooteid.

”70% immuunsusest asub käärsooles„ –Yves Delatte, meditsiinikonverents Londonis 1989

Ei tule tihti ilmsiks, et paljud muutused tervislikus seisundis algavad just soolestikus. Stress või muutused toitumises ja keskkonnas võivad mõjutada soolestiku tasakaalu ja sellega seoses loomade üldist tervist. Kõhulahtisus, kõhukinnisus, oksendamine, rasvumine, alatoitumine ja malabsorptsioon (toitainete imendumishäire soolest) on paljudele loomaomanikele hästituntud probleemid.

  • Meie piimhappebakterid koos ensüümide ja Sc. boulardii toodetega hoolitsevad teie lemmiklooma seedesüsteemi eest:
  • aidates ära hoida seedehäireid,
  • parandades toitainete imendumist ja seedimist,
  • toetades looma loomulikku immuunsust.

Toitumissoovituste näol ei ole tegemist tervishoiuteenusega. Soovituste järgimine võib aidata kaasa haiguste taandumisele ja/ või haigusnähtude ennetamisele, kuid ei asenda ravi ega ravimeid. Toitumisnõustamise käigus ei kinnitata ega välistata meditsiinilisi diagnoose. Tervist puudutavate küsimustega pöördu alati oma pere- ja/ või raviarsti poole.

Vaata kasutatud kirjanudst
  • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2024
  • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.