Härm OÜ - Biolatte, Anicol ja Rhino Horn´i maaletooja.

Immuunsüsteemi toetamine

Koolitusel räägime immuunsüsteemist, selle arengust ning immuunsüsteemi toetamisest Biolatte toodetega. Juttu tuleb ka sagedasematest viirushaigustest- entero, gripp, köhad-nohud, kõhuviirused ning kordum kippuvatest antibiootikumikuuridest.

{ "amount": 800, "currency": "USD", "precision": 2 }

Üle 50€ ostu puhul on TASUTA TRANSPORT Itella SmartPost pakiautomaati!
Koolituse teemad:

Mis asi on immuunsüsteem, kuidas see toimib ning milline roll on siin bakteritel. Milliste Biolatte toodetega saab toetada immuunsüsteemi ning mis on Biolatte toodete eelised ja tugevused võrreldes teiste turulolevate toodetega. Mida peab tooteid tarbides teadma, et mõju ja tulemused oleksid maksimaalsed? Räägime milliseid tooteid ning millal ja kuidas te enda jaoks tööle panna saaksite, et olla tervem.

Koolitus sobib:
Lapseootel emadele ning kellel on kodus väikesed lapsed. Samuti ka laste ja rasedatega tegelevate terapeutidele, sünnitoetajatele, imetamisnõustajatele jne. 

Koolitust viib läbi Küllike Põlma.

Küllike on üle 6 aasta töötanud just Biolatte toodetega, ennast täiendanud erinevate mikrobioloogide ja teadlaste käe all sh.osalenud erinevatel koolitustel. Küllike on ka kogemusnõustaja ja UNICEF sertifikaadiga imetamisnõustaja. Tänaseks päevaks nõustab ta igapäevaselt just eelkõige emasid, kellel on lapse tervise osas küsimusi. Kuna ta on ka MTÜ Enneaegsed Lapsed aktiivne liige, siis puutub ta tihti kokku ka kõige pisemate beebidega. 

Taganemisõigus ei kohaldu meie poolt korraldatavatele koolitustele ja konverentsidele [õiguslik alus VÕS § 53 lg 11 p 7´].

Seotud artiklid

Viis olulist asja, mis mõjutab meie tervist
Toimiv immuunsüsteem tolereerib kahjutuid mikroorganisme, toitu ja iseennast, kuid kui immuunsüsteem on tasakaalust väljas, võivad tekkida terviseporbleemid.
LOE EDASI
Sc. boulardii- milles peitub tema tugevus
Saccharomyces boulardii on ainuke kliinilise toimega pärm ja pärmipreparaat, mille probiootilist efektiivsust on tõestatud topelt-pime uuringutega.
LOE EDASI