Härm OÜ - Biolatte, Anicol ja Rhino Horn´i maaletooja.

Tüüpilised imikuea vaevused e-koolitus

Koolituses on käsitletud kõige sagedasemaid imikuea vaevusi ning antud vastused küsimustele mis puudutavad imetamist, lapse rahutuse hoogusid, lapse gaase, reflukshaigust, lapse seedesüsteemi probleeme ning palju kõneainet pakkuvat lisatoiduga alustamist. Samuti puudutatud on ka kuidas hinnata seedesüsteemi seisukorda. Olen need kombineerinud praktiliste tabelite, piltide ja näpunäidetega, kõik selleks, et antud materjali oleks hea oma igapäeva ellu rakendada. Lisaks tõin siia koolitusse lapse tervist ja immuunsüsteemi arengut ja toetamist puudutava osa. 

Osta 60päevane juurdepääs koolitusele SIIT

Juhul kui sa oled koolituse läbi vaadanud, kuid siiski vajad minu nõustamist, siis antud koolituse ostmisel on esimene nõustamine sulle TASUTA.

45,00 €

Üle 60€ ostu puhul on TASUTA TRANSPORT Itella SmartPost pakiautomaati!
Koolitusest

Osta 60päevane juurdepääs koolitusele SIIT

Koolitusest lähemalt

Kuidagi on nii kujunenud, et minu juurde pöördusid enim need emad, kelle lapsi vaevavasid gaasid, seedesüsteemi häired, allergiad või erinevad talumatused, reflukshaigus ning immuunsust puudutavad mured. Järjest rohkem hakkasin tähele panema, et teemad mida ma emade ja ka teiste nõustajatega nõustamiste ja koolituste käigus puudutan, kipuvad päevast päeva kattuma. Leidsin, et antud teemadel võiks kokku panna ühe informatiivse koolituse - siin see nüüd ongi. Usun, et saad siit palju mõtteid ja selgust, et mõista oma beebid paremini.

Koolituses on käsitletud kõige sagedasemaid imikuea vaevusi ning sa saad vastused küsimustele mis puudutavad imetamist, lapse gaase, reflukshaigust, lisatoiduga alustamist ja kuidas hinnata seedesüsteemi seisukorda. Olen need kombineerinud praktiliste tabelite, piltide ja näpunäidetega, kõik selleks, et antud materjali oleks hea oma igapäeva ellu rakendada. Lisaks tõin siia koolitusse lapse tervist ja immuunsüsteemi toetamist ja arengut puudutava osa. 

Koolitajast

Olen kahe enneaegselt sündinud lapse ema. Mõlema lapse elutee algus oli keeruline ning täis erinevaid väljakutseid. Vajasin sel ajal professionaalset tuge ja nõustamist nii enneaegsuse kui ka imetamisega seotud küsimustes. Kahjuks sel ajal tuge, koolitusi ja tugigruppe polnud ning pidin kõigeni ise jõudma. See sai ka lükkeks minu nõustajaks saamisele.

Tänaseks olen toitumis-, imetamis- ja kogemusnõustaja ning spetsialiseerusin enneaegsuse, refluksi, seedesüsteemide häirete (kõhulahtisus, kõhukinnisus) ja immuunsüsteemi toetamisele. Teen tihedat koostööd erinevate arstide ning laboritega.

Olen enda teadmisi täiendanud erinevate riikide mikrobioloogide, teadlaste ja arstide käe all sh osalenud TTÜ, Keemia ja biotehnoloogia instituudi teadlaste läbiviidud koolitustel. 

Täna ma imetamisnõustamist enam aktiivselt ei tee, seega sai kogu info kogutud siia koolitusse.

©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2022

Koolituse sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Koolituse sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks. Koolitusele ligipääsu loomine kolmandatele isikutele, kes antud koolituse eest ei ole tasunud, on keelatud.

  • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2022
  • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.