Härm OÜ - Biolatte, Anicol ja Rhino Horn´i maaletooja.

Immuunsüsteemi toetamine e-koolitus

Koolitusel räägime, kuidas areneb immuunsüsteem ning millest sõltub meie vastupanuvõime. Samuti räägime, sellest mida immuunsüsteemi tugevdamiseks teha annab. Anname juhiseid, kuidas toetada ennast, oma lapsi ja lähedasi haiguse ning tervenemise ajal. Koolitusel saadud informatsiooni põhjal oskad hinnata, kui suurt osa  tervisest mõjutab meie elustiil ning mida saaksid enda jaoks ise ära teha.

Osta 60päevane juurdepääs koolitusele SIIT

25,00 €

Üle 60€ ostu puhul on TASUTA TRANSPORT Itella SmartPost pakiautomaati!
Immuunsüsteemist lähemalt

Immuunsüsteem on rakkudest ja molekulidest koosnev süsteem, mille ülesanneteks on kaitsta meid patogeenide eest, ennetada haigestumisi ja soodustada haavade paranemist. Hästi toimiv immuunsüsteem ei reageeri kahjututele mikroorganismidele, toidule ja iseendale, kuid kui immuunsüsteem on mingil põhjusel tasakaalust väljas, võivad tekkida sagedased infektsioonid, allergiad, toidutalumatused ja autoimmuunhaigused, kuna immuunsüsteem ei tee enam vahet ohutul ja ohtlikul. 

70% meie immuunsusest asub soolestikus – selle teooriaga tuli esimesena avalikkuse ette Yves Delatte 1980ndatel, pärast 5 aastat kestnud uuringuid. Immuunsüsteemi tasakaalus hoidmiseks vajame kvaliteetset und, tervislikku toitu, piisavalt puhast vett, liikumist ja stressitaseme kontrolli all hoidmist. Kuna me aga ei ela ideaalses maailmas, on sageli seda võimatu järgida ning negatiivset vältida. 

Kuidas sellisel juhul enda tervise ja immuunsüsteemi eest hoolitseda saategi teada sellest koolitusest.

Osta 60päevane juurdepääs koolitusele SIIT

Koolitust viib läbi Küllike Põlma

Küllike on üle 6 aasta töötanud just Biolatte toodetega, ennast täiendanud erinevate mikrobioloogide ja teadlaste käe all sh.osalenud erinevatel koolitustel. Küllike on ka kogemusnõustaja ja UNICEF sertifikaadiga imetamisnõustaja. Tänaseks päevaks nõustab ta igapäevaselt just eelkõige emasid, kellel on lapse tervise osas küsimusi. Kuna ta on ka MTÜ Enneaegsed Lapsed aktiivne liige, siis puutub ta tihti kokku ka kõige pisemate beebidega.

PS! Koolitus ei ole mõeldud arsti nõuannete andmiseks. Koolitatav peab regulaarselt oma ja enda lähedaste tervise osas konsulteerima arstiga, eriti sümptomite puhul, mis nõuavad meditsiinilist diagnoosimist ja järelevalvet.

©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2020

 

Seotud artiklid

    Item 1 of 0
    • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2023
    • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.