Härm OÜ - Biolatte, Anicol ja Rhino Horn´i maaletooja.

Biolatte Boulardii 30 kapslit

Sc. cerevisiae sp. boulardii aitab tugevdada ja parandada soolestiku limaskesta, aitab takistada patogeenide verre sattumist ja loob soodsa pinnase mikroorganismidele (nt piimhappebakterid). BIOLATTE boulardii on andud häid tulemusi Soomes juba üle 10-ne aasta. Patenteeritud tootmisviis annab tootele kolmeaastase stabiilsuse toatemperatuuril. Tegu ei ole toidupärmiga. Ei põhjusta patogeense pärmseene kasvu. Sobib ka neile, kes kannatavad pärmiallergia käes, kuna tegemist ei ole tavalise (toidu)pärmiga. Kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivaba.

{ "amount": 1720, "currency": "USD", "precision": 2 }

{ "amount": 1462, "currency": "USD", "precision": 2 }

Vaata ostukorvi
Üle 50€ ostu puhul on TASUTA TRANSPORT Itella SmartPost pakiautomaati!
Koostis

Koostisosad päevases annuses/kapslis: mahuaine: maltodekstriin, mikrokristalne tselluloos, želatiin (kapsel), paakumisvastane aine: ränidioksiid, magneesiumsteraat, Saccharomyces cerevisiae sp. boulardii 2E9 cfu (või 4E9 cfu).

Manustamine

Kapslite manustamine: 1–2 kapslit päevas koos veega.
Annusepakendi manustamine: 1 annusepakend (5 tavakapslit) päevas koos veega.

Toodet võib manustada nii toiduga kui ka tühja kõhuga.

Alla 1a lastele soovitame toodet manustada segades kapslis oleva pulbri vähese vee või toiduga. Soovitatud annust mitte ületada. Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist.

Säilitamine

Säilitada kuivas ja pimedas kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Seotud artiklid

Probiootikumid: Imerohi või pettus?
Kord oli nii, et kui mees kaotas lootuse paremale elule, oli kaotanud oma pere, raha, kodu, sõbrad ja koera, ei olnud tal muud väljapääsu, kui sooritada enesetapp või ühineda Prantsuse Võõrleegioniga.  Nüüd paistab sellise mehe tunneli lõpus valgus: ta peab vaid looma probiootikumidega tegeleva firma! 
LOE EDASI
Bacillus subtilis – võimas salarelv haiguste vastu
Kuni tänaseni on probiootikumidena käsitletud peamiselt piimhappebaktereid, kuid aina rohkem on hakanud tuntust koguma ka teised bakterid, sh Bacillus´ed.
LOE EDASI