Härm OÜ - Biolatte, Anicol ja Rhino Horn´i maaletooja.

Koolitused

Koolitusi kokku korraldatud 219
Apteegid 200
Perearstikeskused, haiglad, kliinikud 10
Konverentse korraldatud 3
Ise koolitanud 6
koolitus «Kuidas valida kvaliteetseid toidulisandeid ja toetada enda tervist läbi seedimise.»
12.10 kell 18:00

Kuidas leida endale kvaliteetne ja toimiv toidulisand ning mida peksid nende valikul tähele panema. Kuidas läbi toetatud soolestiku tervena üle elada peagi saabuv kõle ja sombune periood. Nendele küsimustele leiad vastuse Härm OÜ ja Pharma Nord Eesti ühiskoolitusest. 

Üritus on tasuta, eelregistreerimisega.

Kas soovid läbi Zoomi?

Jah Ei

Kas soovid koolitusel teha COVID-19 testi?

Jah Ei

1) Pharma Nord Eesti koolitaja Triin Terasmaa räägib teemal: Kuidas valida teadlikult toidulisandeid, mis päriselt ka toimivad

Toidulisandite maailm on kõige vähem reguleeritud osa Euroopa Liidus. Toidulisandite tootjaks võib hakata meist igaüks ja selleks ei ole vaja omada erilisi teadmisi ega ka haridust. Selleks, et turul olevate toidulisandite seast õigeid ja tarku valikuid teha, on oluline teada, mida peaksid toidulisandite puhul jälgima. Kuidas tunda ära kvaliteetne toode? Millistele kriteeriumitele peab toidulisand vastama?
 
2) Härmi koolitaja Küllike Põlma räägib teemal: Mida peaksin teadma toidulisandite kvaliteedist ja seedimisest, et olla tervem ja tunda end paremini.
 
Kas teadsid, et ligi 70% meie tervisest asub soolestikus? Just nii on, aga kuidas seda teadmist enda tervise jaoks ära kasutada. Mida sa peaksid teadma probiootikumide kvaliteedi kohta, et teha paremaid valikuid- seda kõike räägibki Härmi koolitaja ning suurte kogemustega imetamis-ja kogemusnõustaja Küllike Põlma. 

KOOLITUSE KAVA:
1) kl 17.50 kogunemine
2) kl 18.00 Pharma Nord Eesti koolitaja Triin Terasmaa: Kuidas valida teadlikult toidulisandeid, mis päriselt ka toimivad
3) kl 18.45 paus
4) kl 19.00 Härmi koolitaja Küllike Põlma
5) küsimused ja vastused

Triin Terasmaa kireks on tervist toetav eluviis ja toidulisandid. Ta omab sotsiaaltöö alast kõrgharidust ning toitumisterapeudi ja funktisonaalse toitumise nõustaja diplomit. Varasemalt omab 3 aastast töökogemust toitumisterapudina ning on ennast täiendanud erinevate, nii füüsilist- kui vaimset tervist toetavatel aladel. Hetkel töötab Pharma Nordis koolitajana ning lisaks terviseterapeudina.

Küllike Põlma on üle 6 aasta olnud imetamis- ja kogemusnõustamise praktik ja hetkel õpib Rahvatervise Akadeemias toitumisnõustajaks. Erialaliselt on ta spetsialiseerunud enneaegsuse, refluksi, seedesüsteemide häirete ja immuunsüsteemi toetamisele. Enda teadmisi on Küllike täiendanud erinevate riikide mikrobioloogide, teadlaste ja arstide käe all, sh osalenud TTÜ Keemia ja biotehnoloogia instituudi teadlaste läbiviidud koolitustel.

Jälgi palun piirangutega seotud informatsiooni jooksvalt.

  • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2021
  • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.